Oferta przewozu do Niemiec, Holandii i Belgii

Zajmujemy się przewozami międzynarodowymi i krajowymi — w Polsce, Holandii, Niemczech i Belgii. Nasze busy stacjonują w województwach mazowieckim i podkarpackim. Dlatego najczęściej obsługujemy Klientów z Krakowa, Przemyśla, Krosna, Rzeszowa i Tarnowa, a także ze Śląska, Małopolski i Opolszczyzny.

Prężnie się rozwijamy i gwarantujemy profesjonalizm. Zdobyliśmy liczne certyfikaty i licencje, które potwierdzają kompetencje TANIBUS.eu. Trafiamy zarówno do zorganizowanych grup, jak i do osób indywidualnych. Szczegóły wyprawy omawiamy, w zależności od jej celu (przewóz przesyłek, paczek, wyjazd okolicznościowy itd.).

Kierowcy naszych busów międzynarodowych odbierają Pasażerów z takich miejscowości jak: Przemyśl, Kraków, Nowy Sącz, Rzeszów, Tarnów. Oferowane przez nas busy na trasach Polska Niemcy, Polska Holandia oraz Polska Belgia gwarantują komfortowe warunki. To połączenie nowoczesnej technologii, z samochodem osobowym oraz stałym nadzorem serwisu assistance. Podkreślamy, że każdy nasz Klient jest ubezpieczony. Co więcej, ręczymy za miłą i sympatyczną atmosferę w naszych busach do Belgii, Holandii i Niemiec.

Co nas wyróżnia spośród innych przewoźników z naszego rejonu? Wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami, punktualnością, indywidualnym podejściem do Klientów oraz dobrym czasem podróży. Możemy zorganizować Ci przewóz do Niemiec z Krakowa, Przemyśla, Rzeszowa lub Tarnowa na zasadzie „door to door”. Uwzględnimy także Twoje preferencje dotyczące dostępności sieci Wi-Fi w busie albo grającej muzyki.

Korzystając z naszych tanich busów do Niemiec, Holandii i Belgii, już po drugim przejeździe, możesz otrzymać rabaty i indywidualne albo grupowe promocje. Zapraszamy serdecznie!