Przewóz osób

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się międzynarodowym przewozem osób. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie, szybki i bezpieczny dojazd do celu.
Nasza działalność prowadzona jest od wielu lat, mamy zaufanie do naszych kierowców, którzy zadbają o komfort i bezpieczeństwo jazdy podczas całej podróży.

Co zapewniamy w podróży busami do Belgii, Holandii i Niemiec ?

Odbieramy i zawozimy Pasażerów z adresu pod adres. Ręczymy za miłą, przyjazną i sympatyczną atmosferę, komfortowe warunki – połączenie samochodu osobowego z nowoczesną technologią, a także stały nadzór serwisu assistance wraz z ubezpieczeniem każdego Klienta.

Spośród innych przewoźników z Podkarpacia i Małopolski oferujących przejazdy busami do Polski z Niemiec oraz krajów tzw. Beneluxu wyróżniamy się atrakcyjnymi i korzystnymi cenami, punktualnością, elastycznością oraz wyważonym czasem podróży. Uwzględniamy preferencje Klientów w kwestii przejazdu od drzwi do drzwi (Door to Door) czy muzyki w aucie

Trasy jakie wykonujemy

Nasi Klienci mogą liczyć na komfortowy przewóz międzynarodowy. Na poniższej grafice przedstawiamy schemat naszych przejazdów. Kursujemy na trasie Polska - Niemcy - Belgia - Holandia. Wyjazd z Polski odbywa się codziennie w godzinach popołudniowych – ok. 16:00-17:00. Powrót do kraju następuje każdego dnia o podobnym czasie. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego Klienta.